Ofis taşıma çok önem ve titizlik gerektiren bir iştir. Bu işte uzmanlaşmış ün kazanmış kişilerden olmak büyük önem taşır. Ev taşımacılığından biraz daha farklıdır. Ekspertiz gelip taşınacak olan ofiste inceleme yapar. Günün uygun bir saatinde eksper eşyalarınızı inceler. İnceleme sonucunda ofis eşyalarınız için gerekli malzeme, ekipman ve araç listesini kayıt altına alır. Nakliyat olarak, eksperimiz tarafından firmamız hakkında gerekli bilgileri aldıktan sonra müşterimize yazılı olarak sözleşme ve sigorta kapsamında anlaşma sağlanır ve taşıma günü belirlenir. Taşımaya ilk ofis raflarındaki dosyalar ve masaların çekmecelerindeki eşyalar için kolileme yapılır. Çizilmeler olmaması için patpat poşetlerle poşetlenir. Nakliyat edinmek istenilen adresinize gelen eşyalarınız ofis içerisinde sizin istediğiniz yerlere konulur.

Ofis taşıma firmaları hakkında birçok bilgiler bulabilirsiniz. Ancak firmanın güvenilir olması çok önemlidir. Hasarsız taşıma garantisi ile hizmet sunmaktadır. Ofis taşıma İstanbul firmamız ile size en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İstanbul ofis taşıma firmamız size sorunsuz, güvenilir ve fiyatlı eşyalarınızı taşımaktadır. Ofis taşımacılığında eksperli ve ekspersiz taşıma olanağı sağlıyoruz. Sizin isteğiniz üzerine eksper gönderip eşya listesi çıkarabiliriz.

İş yeri taşıma özel veya resmi iş yeri taşıma olarak değişebilir. Bu taşımacılık işi de evden eve nakliyat firmaları tarafından yapılmaktadır. Her türlü taşımacılıkta eşyaların zarar görmeden taşınması çok önemlidir. Bunun için firmamız size sigortalı taşıma imkânı sunmaktadır. Her türlü hasarınızı karşılamaktayız. Bizi tercih ederseniz hiç pişman olmazsınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir